Добро утро од Ѓавато! Ако мислевте дека зимата заврши, да ве потсетиме: Марта има 100 ума

Уф, ништо страшно… ако ви текнува пред некоја година во Април се истури од снег.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Ајдеее напиша:

    Зимски гуми до денес беше? 🙂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.