Дојава за бомба на автопатот Охрид – Кичево

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Denko напиша:

    rabotava Gruevski go pocna, Gruevski da si go zavrsi, a vo meguvrme ovie ke ukradat uste edno 500-600 milioni

  • N . N . напиша:

    Do togas ke ima letecki koli …………..

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.