Драги пријателки и пријатели некој треба да се врати во прво одделение

Говорете македонски литературно, негувајте го јазикот…

 • Tesibakosaka напиша:

  Takaaa eeeee…..
  Kameno doba ne vi bega !

  • Ташко напиша:

   Бре бре бре. Што вицови се изнакажа. Видовме се не треба објаснувања и ветувања. Научи малку МАКЕДОСКИ па треси зелени.

 • dimce напиша:

  Neznae covek dali da go zali deckovo ili sdssm od nedostatok na clenovi,pa mora i vakvi da zboruvaat na binata.

 • strumica напиша:

  шо мешате политика дај повеке од тоа понеделник ден без градници вторник нешо слично среда ден за бикини тука вие сдс и вмр ке управате тејј бељата

  • Тошо напиша:

   Тоа, момчето од с.Желино е подобар од вас ,сигурно.И не судете од прва.И не сите зборуваат и пишуваат литературно.
   А,ти Мотика да знаеш дека насловот ти е катастрофа!!!!
   Плус,да знаете дека СДСМ е партија за сите и од сите.
   СДСМ е партија за сите и од сите!!!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *