Друг пат пред да си ги снимаш мускулите на огледало, провери дали жена ти е дома

Чекај, чекај, каков беше тој звук?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Nekoj напиша:

    se stava nainternet se is sesto. kako zivotnite nema sram

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.