Другарката ѝ го украде целото внимание на невестата, дури го привлече и младоженецот како магнет

Секогаш е ризично да поканиш ваква другарка на свадбата.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • dimce напиша:

    Nisto novo od tiktokerki,influ…im nalozuva na nekoj da snima taa so odnapred prigotveno scenario,se nadaeva,a i ne razmisluva deka nevestata ke ima nesto protiv i na kraj svadbata zavrsuva i zapalenite mazi ke zboruvaat 2-3 dena na kafe sto se slucilo,a svadba ko svadba.

  • Васе напиша:

    Штом вака се однесува, мислам дека не е од страна на невестата (другарка), туку од страна на младожењата (можеби му е и бивша, па да го направи љубоморен што не ја земал неа)!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *