Дружење со Лорена Дуран (26), првата девојка со вистински облини на Викторијас Сикрет

Шпанската убавица Лорена Дуран го привлече вниманието на јавноста откако стана првиот модел со плус големина на Викторијас Сикрет. Според 99,9% од мажите на планетата, девојката нема ништо вишок на своето тело, па да биде плус.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.