Дует на неделата: Она кога Павароти се реинкарнирал во куче, па по цел ден не затвора уста дома

Срцка, можеби требало да се реинкарнира во папагал.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.