Дупла бомба на базен: Кога мажот ти е оптимист и авантурист, а ти се плашиш да се качиш на вагата

Има некои работи кои едноставно не треба да ги пробате на базен, затоа што секогаш излегуваат наопаку. Дупла бомба е една од нив.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *