„Е оваа да си ја чуваш сине“ – Како се јаде помфрит во Ирска

Не ти треба сос, кога имаш нешто подобро.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *