„Ец, пенал, шут… ау, тоа не беше дел од точката!“

Од денес знаеме кое животно ќе ѝ стане најнеомилено на девојчето.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *