Ечи „Македонија“ во Краков: Што и да направите со вас сме!

Иако првиот натпревар од Светското во ракомент не помина добро за нас, сепак имаме млада репрезентација со дури 7 дебитанти и многу перпективни поединци. Напрад наши! Со срце за Македонија!

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.