„Еееј, изгледа си ја најдов куќата!“ Вака изгледа еден обичен зимски ден во Сиера Невада

И кај комшиите да влезеше простено му е во вакви услови.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.