Еј, ај престанете да се жалите дека улиците ни се со дупки… видете што се случува овде

Ако поминуваш од тука, автомобилот директ на сервис.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *