„Еј, господине Џорџ, колку плативте за новиов мајстор? Дека не го бидува баш…“

Уште па ќе треба да му плаќаш за повреда на работно место, ццц.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.