„Еј видете тука има поголема сијалица“ – Малиот најде креативно решение за досадните инсекти

Но, дали ефектот ќе трае за долго?

  • ….. напиша:

    Mnogu intelegentno.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *