Екстремен бес на патот: Моторџиката му покажа среден прст влегувајќи во негова лента, па го фати инат

Не е важно дали е женско или машко. Кој мислите дека е во право?

  • Kole напиша:

    Odi be nauci se da pisis Motika trkalo nepismeno

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.