„Елса, фустанот ќе ти падне!“ Шведската манекенка Елса Хоск привлече внимание на Канскиот филмски фестивал, во чудна креација од „Виктор и Ролф“

Елса Хоск привлече внимание во бизарен фустан со оптичка илузија, кога пристигна на премиерата на „La Passion De Dodin Bouffant“ за време на Канскиот филмски фестивал во средата.

Поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“ примени беспрекорна палета на шминка за да ја истакне нејзината убавина, вклучително и соодветна сина сенка за очи.
Претходно во текот на денот, убавицата на својот „Инстаграм Стори“ откри дека фустанот бил пренесен од Лос Анџелес откако таа пристигнала во Франција и го изгубила багажот.

Тоа доаѓа откако Елса минатиот месец се појави на „Инстаграм“ за да сподели две нови слики што со нејзините 7,5 милиони следбеници.

 

 

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.