Емили Ратајковски го прошета провокативното фустанче на филмскиот фестивал

30-годишната американска манекенка и актерка Емили Ратајковски во секси црн фустан на филмскиот фестивал „Трибека“ 2021 година во Њујорк.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.