Емили Ратајковски многу јако ги изрекламира бикините од брендот на Ријана, Savage X Fenty

30-годишната американска манекенка и актерка Емили Ратајковски блесна на шоуто на Ријана во центарот на Лос Анџелес.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.