Емили Ратајковски ужива да ни ја покажува долната облека и откри што мрази кај мажите

32-годишната манекенка ја покажа својата фигура во проѕирен црн фустан. Нема да дебатираме дека таа навистина има неверојатна фигура, но во ред е Емили сите знаеме, остави нешто и на имагинацијата. Не мора се да се прави за внимание.

Манекенката е мајка на својот двегодишен син Силвестер Аполо Бер, од нејзиниот четиригодишен брак со „серискиот измамник“, продуцентот Себастијан Бер-МекКлард, кој заврши пред една година.

 

Емили ги откри што најмногу мрази кај мажите за време на интервјуто со инфлуенсерката Реми Бадер на нејзиниот подкаст, High Low with EmRata .

 

 

„Кога мажите носат панталони што ги откриваат глуждовите. Го мразам тоа. Така и најжешкиот маж нема да ми биде привлечен. Како стапало без чорапи кога сакаат да седнат, а ногавицата се крева нагоре, а јас го гледам нивниот глужд. Се колнам во Бога дека се гледав со еден дечко и тој дојде во кратки панталони и слично, со чевел што му го откриваше глуждот и оттогаш не сум го видела“.

Па додека Емили зборува КАКО МАЖИТЕ СМЕАТ ДА ГИ ПОКАЖАТ ГЛУЖДОВИТЕ? Дали на мажите им се допаѓа што таа дава се на тацна?

 

  • Васе напиша:

    Најубава жена во светот, период (.). Бидејќи скоро се разведе, баш планирам да и се пуштам (по социјалните мрежи со една порака на охрабрување, дека не се сите мажи исти, има некои што носат бермуди, наместо пантолони, како мојата маленкост)!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *