Ешли Робертс им пркоси на годините во провокативен фустан

40-годишната американска пејачка, танчерка, кореографка, актерка и ТВ водителка Ешли Робертс излегува од хотелот Лангхам во Лондон во секси фустан.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.