Ештон Качер и Мила Кунис решија да го отворат својот дом за странци, а причината и идејата се неверојатно прекрасни!

„Имав навистина ЛУДА идеја“, и се довери Ештон Качер на својата сопруга Мила Кунис, во видео што го објави на неговиот „Инстаграм“: Фановите изгледаа искрено изненадени од нивната објава, потврдувајќи ја привлечната природа на парот и нивната моќна врска.

 

1. Идејата била луда, но паметна

 

Кога не се на одмор , познатото холивудско дуо се подготвува да ги пречека посетителите во нивниот дом. Пред само неколку недели, актерот се огласи на „Инстаграм“ за да објави дека се здружиле со „Airbnb“ и ја нудат својата куќа за изнајмување.

Позиционирана покрај крајбрежјето во Санта Барбара, оваа мирна оаза е погодно сместена веднаш до главната куќа на плажата на парот, нудејќи им на гостите возбудлива можност да се сретнат со суперѕвезденото дуо во реалниот живот.

 

 

Качер и Кунис често ја користат оваа куќа на плажа како свое прибежиште кога сакаат да здивнат од родителските обврски. Сепак, тие сега решија да ја рашират радоста со тоа што ќе го направат домот достапен за изнајмување, дозволувајќи им на другите да имаат прекрасен одмор во нивниот прекрасен дом.

Качер сподели кратко видео каде тој и Кунис се разладуваат пред нивната куќа на плажа. Тој разиграно признава дека има „апсолутно смешна идеја“, за која тврди дека е дури „посмешна од неговите мустаќи“.

Кунис се смее и прашува за идејата. Качер на забавен начин ја предлага лудата идеја да се дозволи „целосни странци“ да дојдат и да останат со нив во нивната куќа на плажа, сето тоа затоа што тоа е толку неверојатно место. Влегува изненадената Кунис, прашувајќи: „Чекај, навистина? Како, всушност?“

 

 

Двојката го одржа зборот, а нивната куќа за гости на плажа, наречена „Ashton & Mila’s Oceanfront Oasis“, сега е подготвена за резервација на „Airbnb“. Во нивниот опис, тие уверија : „Ќе бидеме таму да ве поздравиме по пристигнувањето и да се погрижиме да имате се што ви треба за забавен престој на плажата“.

Качер и Кунис им нудат на изнајмувачите неверојатна понуда – едно ноќевање на 19-ти август за неверојатна цена од 0 долари. Со оваа зделка, гостите можат да пристапат до 2 спални соби и бања на куќата на плажа, кои удобно сместуваат до 4 лица.

Надвор, изнајмувачите можат да уживаат во пространата палуба опремена со скара и џакузи. Во нивниот оглас, Кунис и Качер ги споделуваат возбудливите можности – изнајмувачите можат да ги истражуваат блиските пешачки патеки, да уживаат во кафето покрај плажа со прсти во песокот и да го впијат летното сонце. Плус, тие можат да се препуштат на локалната кујна и да истражуваат продавници погодно лоцирани на само неколку чекори од крајбрежјето.

 

 

Качер и Кунис имаат посебна врска што ги надминува нивните улоги на екранот. Нивната врска само се продлабочи со текот на времето, од заедничка работа до станување вистински пар. Нивните искуства во Холивуд и како родители ја зајакнаа нивната врска, а сега, споделувајќи ја својата куќа на плажа, тие ја пренесуваат својата топлина и на другите. Нивната приказна е потсетник дека љубовта може да напредува среде славата, а нивната отвореност доволно зборува за силата на нивното партнерство.

Мила и Ештон не се единствените познати луѓе кои избраа да го изнајмат своето место – Бред Пит исто така тргна по тој пат и го направи тоа бесплатно!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *