Еве ја вистинската причина зошто мажите одат на саеми за мотори и автомобили?

Ако му е за гледање автомобили, ќе си гледа на интернет 🙂

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *