Еве како Џенифер Лопез си ја поминува „жешката“ зима

51-годишната пејачка и актерка е позната по тоа што изгледа како да има половина од нејзините години, а овие фотографии од нејзиниот одмор оваа зима дефинитивно го докажуваат тоа.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.