Еве како Македонија се грижи да има отворени работни места

Вака изгледа рампата во Штипската клиничка болница.

  • Никола напиша:

    Благодарејќи на преквалификација успеав да се вработам. Сега сум бербер, го бричам “петелот”

  • Vlado напиша:

    Kretenska drzava kretenski lideri kreteni neme ni cudi i narodov po takva inercija nazalost stanaa dibeci zivelaa

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.