Еве како новогодишната трпеза да ви изгледа како на политичарите. Следете нѐ за повеќе рецепти

Со добра ракија сѐ ќе се смачка.

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *