Еве што се случува кога има земјотрес, а вие сте во базен во висока зграда

Земјотресот во Мексико направи брановите во базенот да изгледаат како некоја видео игра со јака резолуција.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.