Еве што значи да живееш во Тексас: Возејќи се во автомобил, внимавајте да не ве погоди копје

Глупав, но вистински начин да го загубиш животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *