Еве зошто не треба да им верувате на постарите тетки кои изгледаат фино

Денес на пазар купив јаболки, краставици и еден новчаник со пари.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Ohriganec напиша:

    Kakvi jabolki-nepismeni!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.