Еве зошто не треба да се правиш фраер на журки…

Затоа што има „фраер“ со уште 5 „фраери“ што ќе те направат парче.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • aneta напиша:

    Dajte novo dete….

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.