Еве зошто уште не е готов автопатот Кичево – Охрид: Поради специјалната клучка заради скопјанчиштана

Ова е 100% масло на охриѓани за да си го заштитат енѕероно.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *