Фасада на зграда во Дортмунд

Автор: Никола Бегов

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Trajko напиша:

  Hahahhahahahahaahahaaahahaaa…..
  Ventilatorot na severdjani

 • Jsp напиша:

  Колку краци имаше знамето ? Сите во западот се патриоти ебаве ….

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *