Фати криза па домаќинката најде начин за дополнителна заработка додека мажот е на работа

Што работиш?
– Јас работам од дома ама супер заработувам.

  • Robert напиша:

    Dupla maana ima – nedopirliva i oblečena e

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *