Француски топ модел фасцинира со својот специфичен изглед на црвениот тепих

27-годишниот француски топ модел Синди Бруна во секси фустан позира на црвениот тепих пред 23-тото доделување на музичките награди NRJ во Кан, југоисточна Франција.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.