Фудбалерите во аргентинскиот куп имаат повеќе црвени картони, отколку минути изиграно на теренот

Изгледа овие се од тие што од жолт картон не им доаѓа паметот, си ги знае судијата.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.