Фудбалерот Дени Роуз играше криенка и постигна фраерски победнички гол за неговиот тим

Се гледа кој бил главен фраер во маало кога се играло фудбал, а богами и криенка.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.