Фудбалерот Грегори Халфорд на посебен начин расчистува со својата неверна девојка

Шанса и да направи генералка по дома…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.