Фудбалерот реши да се жени, арно ама од старт ги раздели трет човек…

Ајде барем рече „да“, ако ништо друго…

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.