Гаќички и градник кои едвај ги покриваат интимните делови: Џулија Фокс се погрижи сите очи да бидат вперени во неа во Њујорк

Џулија Фокс присуствуваше на настан пред Модната недела во Њујорк. Ѕвездата од „Uncut Gems“ излезе на промоцијата за нејзината нова соработка „PrettyLittleThing” со супермоделот Наоми Кембел во вторникот и таа се погрижи сите очи – и камери – да бидат вперени во неа.

Фокс (33) прошета на црвениот тепих во близина на центарот на Ципријани речиси целосно гола, одлучувајќи да облече неверојатно мал метален градник и гаќички за стилската пригода.

Горниот дел ги покриваше само брадавиците на ѕвездата, додека долниот дел едвај ги покриваше интимните делови.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *