Галењето хиени преку ограда, не изгледа баш како најдобрата идеја на цел свет…

А баш убаво им тргна, чудно беше што беа толку време кротки.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.