Германскиот фудбалски тренер Даниел Фарке ќе ви покаже како треба со топката

Даниел Фарке е поранешен фудбалер, што донекаде го објаснува видеото. Моментално е тренер на Лидс Јунајтед.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *