Гласајте за Педро, најголемиот фан на пејачот Шеги и воедно најдобриот караоке изведувач!

Никој не очекуваше ваков пресврт, но со сигурност помина добро кај публиката.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.