„Гледаш ли ти ма?“ – Колешката си зема пари од касата и си отиде, а оваа вреднава ништо не приметува

Се гледа на кој ќе се истури газдата.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *