„Го делев мојот сопруг со 35 жени во изминатата година – тоа е најдобриот брак што можев да го побарам“

Австралијка која го споделила својот сопруг со 35 жени во изминатата година, вели дека нејзиниот брак е посилен од кога било.

Хани Брукс ја даде храбрата изјава во видео споделено на Инстаграм претходно овој месец, пред да инсистира дека е нејзина идеја да внесе други жени во спалната соба.

 

 

„Опседната сум“, тврди креаторот на содржината откако откри дека секогаш била присутна кога жените имаат секс со нејзиниот сопруг.

„Сите продолжуваат да велат „Не сте среќни“ и „Нема да издржите во брак“ и „Ова е смешно, вие се однесувате како да не сте ни во брак“, продолжи Брукс.

 

Но, таа рече дека нејзиниот сопруг среќно го прифатил нејзиниот предлог да спие со други жени – и таа не погледнала назад.

„Ова е најдобриот вид на брак што можете да го побарате. Ние не само што уживаме во еден со друг, туку и мојот сопруг ужива во многу други жени, а и јас!“

  • dimce напиша:

    Toj so 35-taa so 350 i dvajcata zadovolni vo brakot.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *