Го начека кога е натрескан за да му го провери телефонот

Во секоја лоша ситуација има по нешто добро, само треба да го пронајдете. Госпоѓава наместо да се расправа со пијан човек, ја искористи ситуацијата.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *