Го почувствувавте ли земјотресот вчера вечерта? Еве ја причината!

Епицентарот беше некаде на запад, но се почувствува и кај нас :).

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *