Голманката малку се збуни каде е голот. Уживај сигурно е некаде позади… упс изгледа не

Мрежата ѝ рече: Ало што правиш добра???

Е добро виде и кај отиде топката и дозна дека таму е голот.

  • Stevo напиша:

    Inace e golmanka.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.