Господин из Хрватске је мало нервозан, после поразот од Шпанија со 3:0

Иреагира онака како што на секој голем љубител на фудбалот му доаѓа, но се воздржува.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

 • Titov Veles напиша:

  Posebno pleme se ovije ustasi tolku nacionalisticki zadoeni kako i balistive siptarski. Nemaat sportski duh vo sebe, mislam nemaat nikakov ne pak sportski.

  • Тутор напиша:

   Интересно, за некој што се потпишал со ” Titov Veles “, од видео клипче за разочаран навивач, да излезе со длабока анализа дека Хрватите се сите усташко племе. Да не ти рекол некој дека Тито бил роден во Грција !?
   Со ваков “мислител” не очекува светла иднина…

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *