Графит на денот!

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Ljube напиша:

  Tie ja prodadoja… Nie molcime!

 • Жарко Г. напиша:

  Имиња батка, имиња пишувајте…
  Заев, Димитров, Османи, Маричич, Ковачевски, Пендаровски, Џафери, Амети, Груби и еден куп како нив, газолижачи нивни.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *