Грчките фудбалери можеби изгубија, но затоа тука се навивачите, да се „одмаздат“!

Срамота, буквално ги бомбардираа со шишиња.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Кога не можат да ги бомбардираат со голови, можат со шишиња!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *